lek. stom. Tadeusz Kukuła

Specjalista stomatologii ogólnej i protetyki

Umów wizytę w ANAM

Stanowisko w Klinice: protetyk

Specjalista stomatologii ogólnej i protetyki
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskał I° specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej oraz II° specjalizacji w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Wieloletni asystent i wykładowca Kliniki Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W swojej pracy zawodowej na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta. Uważam, że podstawą dobrego leczenia jest postępowanie, które zapewni pacjentowi zdrowie i komfort na długo. Podczas każdego zabiegu pracuję zgodnie ze zdobytą przeze mnie wiedzą i doświadczeniem. Jestem zwolennikiem rzetelnie przeprowadzonych terapii, gdzie oprócz estetyki – tak oczywistej z punktu widzenia pacjenta, szalenie istotna jest odbudowa właściwej anatomii i funkcji uzębienia.

Klinika stomatologiczna dla dzieci i dorosłych z kadrą profesorów i doktorów, założona blisko 30 lat temu. Klinika posiada pełną ofertę usług stomatologicznych.
Telefon: 22 635 31 49
© Copyright 2018 - ANAM - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram