dr n. med. Krzysztof Kukuła

specjalista chirurgii stomatologicznej

Umów wizytę w ANAM

Stanowisko w Klinice: chirurg implantolog

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Adiunkt w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik licznych kursów i konferencji w zakresie chirurgii i implantologii.

Najważniejsze w mojej pracy to indywidualne podejście do pacjenta – nikogo nie traktuję jako kolejny przypadek medyczny. Krótko mówiąc leczę tak, jak sam chciałbym być leczony. Uważam, że poza wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas studiów, a następnie w trakcie pracy zawodowej, gwarancją sukcesu jest nawiązanie dobrego kontaktu z pacjentem, co skutkuje zaufaniem z jego strony, dobrą współpracą oraz skutecznym leczeniem.

Klinika stomatologiczna dla dzieci i dorosłych z kadrą profesorów i doktorów, założona blisko 30 lat temu. Klinika posiada pełną ofertę usług stomatologicznych.
Telefon: 22 635 31 49
© Copyright 2018 - ANAM - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram