dr n. med. Joanna Gieorgijewska

specjalista stomatologii ogólnej i dziecięcej
dyrektor Kliniki

Umów wizytę w ANAM

Założycielka oraz Dyrektor Kliniki

Specjalistka I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia stomatologii dziecięcej.
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni adiunkt w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej warszawskiej Akademii Medycznej.

Ponad 20 lat praktyki w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej pod kierownictwem prof. Marii Szpringer-Nodzak to intensywny czas w mojej karierze zawodowej, w trakcie którego nie tylko wyspecjalizowałam się w zakresie dziecięcej stomatologii, ale również zyskałam kompetencje z zakresu psychologii dziecka oraz rodzica – tak niezbędne w codziennej pracy z małymi pacjentami. Moje doświadczenie i wiedza mówią mi, że każdy ząb jest inny i mimo specjalizacji, nigdy nie należy działać rutynowo, a wobec każdego przypadku zachowywać pokorę. Praca lekarza dentysty to spełnienie moich marzeń z dzieciństwa. Tę pasję starałam się zaszczepić również w moich studentach. Wielu z nich zrobiło znakomite naukowe kariery i dziś stanowią część zespołu lekarskiego Kliniki.

Klinika stomatologiczna dla dzieci i dorosłych z kadrą profesorów i doktorów, założona blisko 30 lat temu. Klinika posiada pełną ofertę usług stomatologicznych.
Telefon: 22 635 31 49
© Copyright 2018 - ANAM - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram