Drodzy Państwo!

Czy wiecie, że zdrowy uśmiech dziecka jest podstawowym warunkiem zdrowego uśmiechu  dorosłego? Tak, zdrowie dziecięcej jamy ustnej jest elementem zdrowia całego organizmu i jest kluczowe z punktu widzenia uzębienia stałego. Żadne leczenie, zabiegi estetyczne – niezależnie od stopnia zaawansowania współczesnej stomatologii – nie będą tak skuteczne jak regularna profilaktyka, a żaden materiał – nawet najlepszy – nie będzie spełniał w 100% funkcji tkanek własnych.

Wiedząc, jak wiele jest do zrobienia w zakresie podnoszenia świadomości dotyczącej właściwych nawyków pielęgnacyjnych oraz profilaktycznych, a także w obszarze kształtowania dobrych nawyków żywieniowych, Klinika Anam wyznaczyła sobie za cel wspieranie inicjatyw niosących pomoc rodzinom w budowaniu wiedzy na temat prawidłowej higieny dziecięcej jamy ustnej oraz fundacjom, które za swoich podopiecznych również mają dzieci.

AKCJA MLEKOTEKA

Do tej pory kilkukrotnie wsparliśmy Akcję Mlekoteka, dostarczając zarówno materiały edukacyjne, prowadząc warsztaty oraz konsultacje dotyczące pielęgnacji jamy ustnej kobiet w ciąży oraz niemowląt. Dzięki naszym działaniom profesjonalna wiedza trafiła do kilkuset kobiet w Polsce!

WARSAW CHARITY CUP

Medyczną opieką otoczyliśmy wychowanków Fundacji Pro-Am, zapewniając bezpłatne leczenie – tym najbardziej potrzebującym, przekazując nagrody na zakończenie roku szkolnego oraz biorąc udział w charytatywnym turnieju tenisowym Warsaw Charity Cup.

FUNDACJA SZCZĘŚLIWE MACIERZYŃSTWO

Wiedzą wsparliśmy również kilkadziesiąt uczestniczek wydarzenia Szczęśliwa Mama Szczęśliwe Macierzyństwo, udzielając konsultacji z zakresu zdrowia jamy ustnej oraz przekazując materiały edukacyjne.

Cały czas rozwijamy naszą działalność CSR’ową, zatem zachęcam Państwa do obserwowania zakładki na stronie Kliniki, gdzie na bieżąco będziemy aktualizować informacje związane z naszą działalnością w ramach odpowiedzialnego biznesu.

Drodzy Państwo! Nie ma ładniejszych i zdrowszych zębów niż własne, dlatego dbajmy o nie od najmłodszych lat.

Serdecznie zapraszam!

dr n. med. Agata Orzechowska

 

 

 

 

 

 

created by Grupa Wzór